O nas

Staramy się, aby poprzez naukę, zabawę i technologię, nasze zajęcia były ciekawym doświadczeniem dla uczniów, a tak ważny język obcy stał się częścią życia młodych ludzi.

mgr Agata Complak

Jestem wykwalifikowaną nauczycielką języka angielskiego z siedmioletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym jak również młodzieży. Moją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęłam gdy byłam jeszcze studentką w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych. Od tamtej pory przekonałam się ,że praca z dziećmi i młodzieżą jest czymś bez czego nie potrafiłabym funkcjonować.

Skupiam się przede wszystkim na pracy z dziećmi, w wieku przedszkolnym, szkolnym, jak i młodzieży w wieku gimnazjalnym. Najmłodszych wprowadzam w świat języka angielskiego i pomagam stawiać pierwsze kroki w tej edukacji. Starszym natomiast pomagam w codziennych szkolnych zmaganiach z językiem, jak i w przygotowaniu do egzaminów.

Łączę naukę z zabawą, dbam o to, by na prowadzonych przeze mnie zajęciach językowych panowała radosna atmosfera.

Nieustannie doskonalę swój warsztat pracy, dostosowuję się do indywidualnych potrzeb uczniów. Chcę, by każde z nich nie tylko dobrze się bawiło podczas zajęć, ale także, by wiele z nich wynosiło. Mam świadomość, jak ważną rolę w rozwoju dzieci odgrywa uczenie się języków obcych, dlatego przekazuję im swój entuzjazm i zachęcam do nauki.

Prywatnie jestem mamą trójki wspaniałych łobuziaków. Kocham podróże i  uwielbiam odkrywać  kulinarny świat.